Kategorie: / Dom i ogród

Czteryporyroku.org.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czteryporyroku.org.pl
5 / 5 2022-10-20

Publikowane są tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Ekstra, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-09-15

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Tutaj wszelkie moje opinie publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-02-28

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-01-30

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w zakupie odpowiedniego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Czteryporyroku.org.pl

Czteryporyroku.org.pl

Siedziba
września

WWW
http://czteryporyroku.org.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie