Kategorie: / Pozostałe

Czynnecaladobe.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o Czynnecaladobe.pl
3 / 5 2018-12-30

Kupiłem zlew Franke Mythos MTG 651-100 za 1049zł, lecz po otrzymaniu paczki zauważyłem, że jest on pęknięty z powodu nieprawidłowego zapakowania. Kontaktując się ze sklepem, sprzedający początkowo nie chciał przyjąć odpowiedzialności za sytuację, twierdząc, że jestem winny przepisaniu odbioru przed obejrzeniem towaru. Po długich rozmowach i interwencji kuriera, sklep zgodził się na wysłanie nowego, lepiej zapakowanego zlewu. Jednakże, z powodu braku odpowiedzialności ze strony sprzedającego oraz próby zrzucenia winy na mnie, nie polecam zakupów w sklepie czynnecladobe.pl. Cała sytuacja zmusiła mnie do skorzystania z dużości nerwów.

5 / 5 2018-08-21

W sklepie zakupiłam zlew i baterię marki Franke i jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu. Jednak najbardziej cieszę się z jakości obsługi! Personel zapewnił mi przyjazną i fachową poradę dotyczącą produktów, a kontakt z nimi zawsze odbywał się na czas. Co więcej, zamówienie zostało szybko dostarczone. Od lat kupuję rzeczy przez internet, ale dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Serdecznie dziękuję!

5 / 5 2018-06-22

Super kontakt sprzedającego, błyskawiczna wysyłka. Informacja na mailu o każdym etapie zamówienia. Towar dobrze zapakowany i szybko dotarł. Polecam w 100%

5 / 5 2018-03-05

Profesjonalizm był tu w pełni widoczny. Zlewozmywak, zamówiony indywidualnie, dotarł dokładnie w ustalonym terminie, o czym mówił sklep. Obsługa była miła i przyjazna. W dzisiejszych czasach robię większość zakupów przez internet, więc mam doświadczenie, jak wyglądać mogą tego typu transakcje. W przypadku tej konkretnie, oceniam je na 10/10. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

5 / 5 2018-01-17

Nie się zgadzam z opinią Pana ekon. Ja też miałam podobną sytuację, ale podpisałam przesyłkę i dopiero po otwarciu okazało się, że zlew jest uszkodzony. Byłam w przegranej sytuacji, ale sklep pomógł mi rozwiązać problem w tym samym dniu. Kontakt był wzorcowy, odpowiedzi na moje pytania były udzielane uprzejmie i wyrozumiale z obu stron. Mimo, że jestem upierdliwa, sklep obsłużył mnie w jak największych superlatywach. Nawet gdy coś się nie zdarza, można się z tym sklepem dogadać i efekt końcowy to zadowolenie klienta. Polecam go z całego serca.

5 / 5 2017-11-12

Chciałabym polecić ten sklep. Zamówiłam zlewozmywak MTG 611-100 od firmy Franke wraz z baterią. Produkt został świetnie zapakowany na paletce, tak solidnie, że nie wydaje się możliwe, aby został uszkodzony w czasie transportu. Uprzejmy kurier pomógł mi wnosić towar do domu i sprawdzić go. Po zamontowaniu wygląda to naprawdę fantastycznie, jak z bajki :)

Rzetelne opinie o Czynnecaladobe.pl

Czynnecaladobe.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://czynnecaladobe.pl

Email
[email protected]

Telefon
697256410

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie