Kategorie: / Komputery i Internet / Serwis / Usługi

CZYSTY KOMP Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CZYSTY KOMP
5 / 5 2022-08-30

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, rutynowo już zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu online i interesującego mnie wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-06-02

Chyba każdy wie, że marki, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-12-15

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-25

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o firmach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy uniknąłem podpisania umowy z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie cieszącą się świetną renomą markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o CZYSTY KOMP

CZYSTY KOMP

Siedziba
Szczecin

WWW
http://czystykomp.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie