Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Da Marco Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Da Marco
5 / 5 2022-12-22

Publikuję recenzje, gdy jestem pewna, że nie zostaną zmienione lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są natychmiast publikowane, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne i niezależnie od tego, czy recenzuję małą firmę czy potężnego importer. Podziwiam, że nie poddajecie się zastraszaniu i za to was szanuję.

5 / 5 2022-06-17

Przed kliknięciem przycisku "kupuję", zawsze sprawdzam recenzje innych klientów na tej stronie dotyczące wybranego serwisu i zamówionego przedmiotu. Robię to od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się oszukać. Polecam każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy z sprzedającym, aby postępował podobnie.

5 / 5 2021-12-04

Bardzo sprawia mi radość, że mogę służyć innym ludziom w dokonywaniu trafionego wyboru produktu, zamawianiu spersonalizowanej usługi czy aż do znalezienia rzetelnego sprzedawcy. Mój zdaniem, największym atutem tego miejsca jest brak ingerencji w opinie. Każda opinia jest natychmiast publikowana na serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-24

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, dostarczonych usług lub marek, z którymi faktycznie miała kontakt. Zrozumiałe jest, że gusty są różne i nie zawsze można się na nich zgodzić, jednak jeśli zauważam, że jakaś firma otrzymuje głównie negatywne opinie, zrezygnuję, ponieważ wierzę, że wszyscy nie mogą się mylić.

5 / 5 2021-06-16

Dla tak znakomitej kuchni warto tu przyjść :)

Rzetelne opinie o Da Marco

Da Marco

Siedziba
Kraków

WWW
https://damarco.pl/

Email
-

Telefon
+48 12 346 23 38

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie