Kategorie: / Budownictwo

Dachlux Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dachlux
5 / 5 2022-10-04

Publikuję opinie i recenzje tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez administratora platformy. Tutaj moje recenzje są od razu widoczne dla innych użytkowników, niezależnie od tego, czy są pochlebne, krytyczne czy dotyczą firmy małej czy dużej. Podziwiam waszą niezależność i szanuję to.

5 / 5 2022-09-07

Tylko wtedy, gdy jestem pewien, że mój tekst nie zostanie zmieniony lub usunięty przez moderatora, piszę moje komentarze i analizy. Na tej stronie, moje posty są publikowane szybko bez względu na ich charakter, czy to opinia pozytywna czy negatywna, dotycząca małej firmy lub wielkiego gracza na rynku. Jest to dowód na odwagę i szacunek, którego właściciele strony się cieszą.

5 / 5 2022-07-27

Nie ograniczam się tylko do wystawiania opinii o sprzedających i ich ofertach na tej stronie. Najczęściej po prostu czytam już istniejące recenzje. Dzięki temu serwisowi udało mi się wielokrotnie uniknąć podpisywania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego, mogłem wybrać rzeczywiście godną zaufania firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że taki serwis istnieje.

5 / 5 2022-02-04

Moim zdaniem każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, które używał, usług, które zamówił lub sprzedawców, z którymi faktycznie miał styczność. Choć nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, uważam, że jeśli widzę, że sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same negatywne opinie, to rezygnuję z ich korzystania, gdyż podejrzewam, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-07-21

Porządna firma

Rzetelne opinie o Dachlux

Dachlux

Siedziba
Wolica

WWW
https://www.dachlux.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(22) 739-75-45(46)

Komórka
509-702-908

Infolinia
-

Logowanie