Kategorie: / Dom

Dachpol.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dachpol.pl
5 / 5 2022-10-20

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma praktycznie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-06-05

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem w przeszłości tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-10-22

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je analizuję. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie rzetelną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Super, że jesteście.

5 / 5 2021-05-19

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, najpierw wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Dachpol.pl

Dachpol.pl

Siedziba
Szczebrzeszyn

WWW
http://dachpol.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie