Kategorie: / Budownictwo

Dachy-zrbzawadzki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dachy-zrbzawadzki.pl
5 / 5 2022-08-17

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeśli widzę, że jakiś produkt ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2022-07-02

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. Tutaj wszelkie moje opinie widać niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy znanej korpo. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2022-05-05

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w przeszłości tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-12-23

Publikowane są tutaj opinie zarówno o międzynarodowych markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o Dachy-zrbzawadzki.pl

Dachy-zrbzawadzki.pl

Siedziba
Pabianice

WWW
http://dachy-zrbzawadzki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie