Kategorie: / Budownictwo

Dachy-zrbzawadzki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dachy-zrbzawadzki.pl
5 / 5 2022-08-17

Moim zdaniem, każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat zakupionych produktów, zamówionych usług lub firm, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Wiadomo, że gusty różnią się, ale jeśli zauważam, że jakiś produkt ma głównie negatywne opinie, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2022-07-02

Przeglądam i udzielam opinii tylko wtedy, kiedy wiem, że nie zostaną one zmieniane lub usuwane przez właściciela strony. Tutaj wszystkie moje opinie są widoczne prawie natychmiast po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy dużej korporacji. Widać, że nie macie strachu. I dlatego tak szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-05-05

Wcześniej, jedynie w Google i na Facebooku czytałem opinie klientów na temat marek i ich asortymentu. Teraz jednak, niezależnie od tego, koniecznie sprawdzam je także tutaj. Niektóre opinie są mało konstruktywne, bardziej oparte na emocjach, więc nie dostarczają zbyt wielu informacji o danym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-12-23

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o międzynarodowych firmach, jak i o lokalnych rodzinnych biznesach. Zawsze sprawdzam te recenzje przed zakupem w nieznanym dla mnie sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jest świetne, że istnieją takie miejsca.

Rzetelne opinie o Dachy-zrbzawadzki.pl

Dachy-zrbzawadzki.pl

Siedziba
Pabianice

WWW
http://dachy-zrbzawadzki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie