Kategorie: / Budownictwo

Dachytomala.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dachytomala.pl
5 / 5 2022-10-12

Firmy często obiecują wiele, tak jak politycy. Niestety, rzeczywistość bywa inna i nie zawsze wszystko jest tak idealne, jak w reklamach. Dlatego uważam, że pozytywnym zjawiskiem są strony internetowe, na których rzetelne i kliento-orientowane firmy mogą się reklamować, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą zaufanie i konsumentów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2022-05-06

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał do czynienia. Jasne jest, że zawsze można spotkać się z niezadowolonym klientem, jednak jeśli zauważam, że firma posiada głównie negatywne recenzje, wtedy kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno nie wszystkie z nich są bezpodstawne.

5 / 5 2022-02-16

Ja udzielam opinii tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewien, że nie będą przerobione ani ukryte przez administratora strony. Tutaj moje komentarze są od razu publikowane, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy rodzinnej czy znanej korporacji. Widzę, że nie boicie się konfrontacji, i to naprawdę cenię.

5 / 5 2021-12-30

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o popularnych firmach, jak i o małych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam te recenzje przed złożeniem zamówienia w nieznanym dla mnie sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jestem bardzo zadowolona, że istnieją takie strony internetowe.

Rzetelne opinie o Dachytomala.pl

Dachytomala.pl

Siedziba
Sól

WWW
http://dachytomala.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie