Kategorie: / Pozostałe

Dagtil.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dagtil.pl
5 / 5 2021-03-18

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one edytowane lub ukryte przez admina strony. Na tym serwisie moje oceny pojawiają się od razu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnej firmy czy dużego koncernu. Widać, że nie boicie się wyrażać swojego zdania i doceniam to.

5 / 5 2021-02-08

Moim zdaniem każdy ma prawo do mądrego wyrażenia swoich uwag na temat towarów, oferowanych usług czy marek, z którymi miał bezpośredni kontakt. Nie zawsze każdy będzie usatysfakcjonowany, jednak jeśli zauważę, że dany sprzedawca lub dostawca usług ma głównie negatywne opinie, nie będę z nimi współpracować, bo przypuszczalnie więcej niż jedna osoba ma rację.

5 / 5 2021-02-07

Mam przekonanie, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie zawsze musimy się zgadzać, ale jeśli zauważam, że jakiś sklep ma głównie negatywne opinie, to zrezygnuję z zakupów, ponieważ nie mogą one być po prostu przypadkowe.

5 / 5 2020-11-26

Zanim kliknę przycisk "kup teraz", wcześniej sprawdzam opinie innych klientów na temat konkretnego sklepu online i produktu, odwiedzając ten portal. Robię to od kilku lat i zawsze było warto. Gorąco polecam tę stronę każdej osobie, która nie chce tracić czasu ani energii na problemy późniejsze, takie jak zwroty, reklamacje i rozmowy ze sklepem.

Rzetelne opinie o Dagtil.pl

Dagtil.pl

Siedziba
Plewiska

WWW
http://www.dagtil.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie