Kategorie:

Dajatera*PL - hodowla kotów Norweskich Leśnych Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dajatera*PL - hodowla kotów Norweskich Leśnych
5 / 5 2022-03-11

Nie tylko piszę tutaj opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już z 6 razy uniknąłem zawarcia kontraktu z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę wartościową markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-01-01

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-12-04

Myślę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jak widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2020-12-15

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o Dajatera*PL - hodowla kotów Norweskich Leśnych

Dajatera*PL - hodowla kotów Norweskich Leśnych

Siedziba
-

WWW
www.koty.lm.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie