Kategorie: / Dom / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

Daktyle Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Daktyle
5 / 5 2023-03-07

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu produktów, usług i dostawców, które spełniają ich oczekiwania. Dużym plusem tego serwisu jest to, że według mnie nie ingeruje się w treść komentarzy. Opinie są publikowane szybko na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2023-01-03

Według mnie każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał styczność. Mimo to, nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, jednakże jeśli widzę, że konkretny sprzedawca lub dostawca usług posiada głównie negatywne opinie, unikam dokonywania zakupów u niego, ponieważ faktycznie nie pojawiły się one z przypadku.

5 / 5 2021-06-12

Oceniam i wyrażam moją opinię tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną zmodyfikowane lub ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie moje wypowiedzi są natychmiast widoczne dla wszystkich, bez względu na to, czy dotyczą małych lub dużych firm i czy są pozytywne czy negatywne. Cieszę się, że nie boicie się takiej otwartości i szanuję to.

5 / 5 2021-05-14

W ostatnich dniach przeglądałem opinie klientów na temat różnych marek i ich ofert. Dotychczas czytałem je głównie na wizytówce Google i na Facebooku. Jednak teraz postanowiłem sprawdzić je również tutaj. Czasami te komentarze są mało konstruktywne, skupiają się bardziej na emocjach niż na samym produkcie. Mimo to, widzę, że moderatorzy nie zmieniają opinii klientów.

5 / 5 2019-09-24

Metal Printy to godna alternatywa dla papierowych wydruków. Wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Rzetelne opinie o Daktyle

Daktyle

Siedziba
Pułtusk

WWW
https://daktyle.net/

Email
[email protected]

Telefon
Pułtusk

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie