Kategorie: / Odzież i Obuwie

DALIA Lingerie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DALIA Lingerie
5 / 5 2023-01-14

Czytając i udzielając opinii, sprawdzam najpierw, czy nie zostaną one zmanipulowane lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj każda moja opinia jest publikowana prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy jest pozytywna, negatywna, dotyczy małej firmy czy lidera na rynku. Widać, że nie macie strachu. I za to was bardzo szanuję.

5 / 5 2022-03-06

Wiem, że marki często obiecują wiele rzeczy podobnie jak nasz rząd, jednak w rzeczywistości często sprawy wyglądają inaczej niż zapowiadają w reklamach. Dlatego uważam, że istnienie zaufanych miejsc w sieci, gdzie marki dbają o swoich klientów i otrzymują od nich opinie, jest bardzo pozytywne. W ten sposób uczciwe firmy mają szansę na promocję, a nieuczciwi sprzedawcy tracą klientów. Dziękuję!

5 / 5 2022-01-30

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w wyszukiwaniu właściwie dopasowanego produktu, zamawianiu potrzebnej usługi, a także w odnalezieniu naprawdę solidnego dostawcy. Dużym atutem tego serwisu jest to, że nie ingeruje się w treść opinii - co jest dla mnie bardzo ważne. Opinie są publikowane na portalu bardzo szybko i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-19

W tym miejscu można znaleźć recenzje zarówno znanych firm, jak i małych przedsiębiorstw z mojego regionu. Zwykle tu zaglądam przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie zostałam zaskoczona. Jestem zachwycona, że istnieją tego rodzaju platformy.

5 / 5 2020-11-25

Świetna jakościowo bielizna. Piękne wzory, kolorystyka. Solidne wykonanie, nigdy mi żadna stalka nie wyszła.

5 / 5 2020-03-24

Zmysłowa bielizna

Rzetelne opinie o DALIA Lingerie

DALIA Lingerie

Siedziba
Maków Podhalanski

WWW
https://dalia.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 33 877 16 87

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie