Kategorie: / Odzież i Obuwie

DAMA Couture Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DAMA Couture
5 / 5 2023-04-09

Wielu ludzi wie, że przedsiębiorcy, podobnie jak politycy, często obiecują dużo, ale nie zawsze dotrzymują słowa - reklamy nie odzwierciedlają rzeczywistości. Z tego powodu uważam, że miejsca w Internecie, które pozwala na dawanie opinii o produktach i usługach są bardzo potrzebne. Firmy, które traktują klientów uczciwie i starają się otrzymać pozytywny feedback, mają szansę na dobrą reklamę, a ci, którzy oszukują, tracą szacunek klientów. Dzięki takim miejscom, mamy możliwość wybierania lepszych jakościowo produktów i usług.

5 / 5 2023-04-04

Przed dokonaniem zakupu online, sprawdzam opinie innych klientów na temat sklepu i konkretnej rzeczy, którą chcę zamówić. Tak postępuję od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Polecam każdemu, kto nie chce marnować czasu na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje lub negocjacje z sprzedawcą, aby postępował podobnie.

5 / 5 2022-10-21

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o popularnych markach na całym kraju, jak i o lokalnych firmach z mojego regionu. Zazwyczaj zaglądam tutaj przed zakupem w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie miejsca, gdzie mogę dowiedzieć się więcej o produktach przed ich zakupem.

5 / 5 2021-12-13

Moim zdaniem, każdy powinien mieć prawo do konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, otrzymanych usług czy też firm, z którymi faktycznie miał styczność. Rozumiem, że gustów nie dyskutuje się, ale jeśli zauważam, że dany sklep jest niemalże negatywnie oceniany przez większość, to preferuję zrezygnować, ponieważ mało prawdopodobne jest, że wszyscy się pomylią.

5 / 5 2020-11-07

Pomysł, by tu zakupić suknie ślubną był dobrym pomysłem!

Rzetelne opinie o DAMA Couture

DAMA Couture

Siedziba
Warszawa

WWW
https://damacouture.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 690 379 340

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie