Kategorie: / Serwis

DAMBIS s.c. W.Balcerowski J. Sęk Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DAMBIS s.c. W.Balcerowski  J. Sęk
5 / 5 2022-07-22

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki Wam już z 4 razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie sprawdzoną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2022-07-05

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem przez ostatnie lata tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2022-05-15

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywistym jest, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale gdy widzę, że jakaś firma ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-07-31

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem dotąd tylko w Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o DAMBIS s.c. W.Balcerowski J. Sęk

DAMBIS s.c. W.Balcerowski J. Sęk

Siedziba
Bełchatów

WWW
http://dambis.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie