Kategorie: / Odzież i Obuwie

Damskie-atelier.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Damskie-atelier.pl
5 / 5 2022-07-06

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2022-04-21

Oczywistym jest, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie miejsca. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-04-08

Można znaleźć tu opinie zarówno o czołowych sieciach, jak i o nowo powstałych działalnościach z mojej gminy. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Super, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-07-26

Chyba każdy wie, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie tworzone są takie miejsca. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o Damskie-atelier.pl

Damskie-atelier.pl

Siedziba
Zabrze

WWW
http://www.damskie-atelier.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie