Kategorie: / Reklama i Marketing

Damsukces.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Damsukces.pl
5 / 5 2022-05-15

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi są widoczne praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-05-31

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego wykonawcy. Wielkim atutem tego miejsca jest, według mnie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-03-05

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-02-05

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Damsukces.pl

Damsukces.pl

Siedziba
Lubień Kujawski

WWW
http://damsukces.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie