Kategorie: / Komputery i Internet

Damtox Tomasz Bołoz Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Damtox Tomasz Bołoz
5 / 5 2019-03-16

Firma, którą zatrudniłam, wykonała swoją pracę bardzo dobrze. Poprosiłam ich o pozycjonowanie fraz dotyczących opryszczki, które nie były wcześniej pozycjonowane i bardzo szybko znalazłam się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Jestem zadowolona z wyniku, ponieważ to przyczyniło się do wzrostu pozycji mojej strony. Bezproblemowy kontakt z firmą również był dużym plusem. Zdecydowanie polecam usługi firmy Damtox, ponieważ są warte swojej ceny.

5 / 5 2019-02-18

Firma idealnie wywiązuje się z powierzonej jej usługi. Szybko, sprawnie, miły i sprawny kontakt. Polecam!

5 / 5 2018-12-25

Firma Damtox prowadzi współpracę na bardzo wysokim poziomie. Powierzyłem jej zadanie pozycjonowania i to było doskonałe rozwiązanie. Jesteśmy zadowoleni z jakości usług, które firma świadczy, i gorąco polecamy Damtox wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera.

5 / 5 2018-12-25

Nasza współpraca z firmą Damtox jest niesamowicie udana. Zdecydowałem się na skorzystanie z usług pozycjonowania oferowanych przez tę firmę i nie mogłem dokonać lepszego wyboru. Jakość świadczonych przez Damtox usług jest doskonała, dzięki czemu jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam firmę Damtox wszystkim, którzy szukają profesjonalnego partnera.

5 / 5 2018-10-23

Praca z firmą Damtox odbywa się w niesamowicie przyjemnej atmosferze. Wyniki, jakie firma osiąga, są niezwykłe i przynoszą zamierzone skutki. Gorąco polecam Damtox jako godnego zaufania i uczciwego partnera biznesowego dla wszystkich.

5 / 5 2018-10-23

Współpraca z firmą Damtox jest niezwykle pozytywna. Działania, podejmowane przez tę firmę, są niezwykle efektywne i przynoszą oczekiwane rezultaty. Zdecydowanie polecam Damtox jako wiarygodnego i uczciwego partnera biznesowego dla wszystkich.

5 / 5 2018-09-22

Wyszukałem firmę Damtox w sieci, a oni przygotowali dla mnie stronę internetową, z której jestem niezmiernie zadowolony. Inne firmy proponowały mi dużo gorsze strony za wyższą cenę. Na temat pozycjonowania nie mogę jeszcze się wypowiedzieć, ponieważ dopiero zaczynamy od trzech dni. Gorąco polecam ją wszystkim.

0 / 5 2018-04-16

Damtox stworzyła dla mnie stronę internetową i później przeprowadziła reklamę w wyszukiwarce Google. Obecnie moja strona znajduje się na pierwszej stronie wyników w Google. Komunikacja z firmą jest doskonała, a obsługa również. Jestem bardzo zadowolony/a i nie mam żadnych zastrzeżeń! Zdecydowanie polecam tę firmę!

0 / 5 2018-04-16

Firma Damtox stworzyła stronę internetową i przeprowadziła kampanię reklamową w Google z mojego polecenia. Efektem jest to, że teraz moja witryna pojawia się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Komunikacja z firmą jest wyjątkowo dobra, a ich usługi są również doskonałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń! Zdecydowanie polecam tę firmę!

5 / 5 2018-02-01

Damtox zaproponował mi usługi hostingowe oraz wykonanie strony internetowej, którą obecnie jestem w stanie znaleźć wysoko w wynikach wyszukiwania. Jestem bardzo zadowolony z pełnego pakietu usług, które firma dostarcza. Z całym przekonaniem polecam Damtox każdemu, kto potrzebuje takiej pomocy. Firma wyróżnia się wspaniałym podejściem do klienta, rewelacyjnym serwisem, konkurencyjnymi cenami i profesjonalnym podejściem do każdego zadania. Naprawdę nie ma żadnych wad w usługach Damtox :)

0 / 5 2017-10-31

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Damtox, ponieważ dzięki nim odnotowałem duży wzrost widoczności w internecie. W przeciwieństwie do poprzednich firm, Damtox była w stanie załatwić to zadanie bezproblemowo i szybko. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej mnie znajdują, co przekłada się na ciągłość mojej pracy. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych rezultatów i polecam tę firmę z całego serca. Michał R.

5 / 5 2017-10-27

Przez ponad 2 lata pracuję razem z firmą Damtox i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Ich cena jest niska, a pozycja w wyszukiwarce wysoka, co na pewno zadowoli nawet najbardziej oszczędnych klientów. Doceniam szczególnie współpracę z Panem Tomkiem i dlatego gorąco polecam tę firmę - naprawdę warto! Zawsze Leszek

2017-09-15

Świetne pozycjonowanie, nawet trudne frazy weszły do 10 w ciągu kilku miesięcy, dobra i solidnie wykonana robota, serdecznie polecam. Mateusz [dane osobowe]

5 / 5 2017-09-10

Zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy damtox w celu pozycjonowania mojej strony internetowej, i muszę przyznać, że odnieśli sukces. Wcześniej inna firma, z którą współpracowałam, nie była w stanie sprostać zadaniu, więc początkowo podchodziłam sceptycznie do pracy damtox. Jednak muszę przyznać, że była to pomyłka. Teraz moja strona znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, co świadczy o skuteczności pracy tej profesjonalnej firmy specjalizującej się w pozycjonowaniu stron. Gorąco polecam damtox każdej firmie, która potrzebuje tego typu usług.

5 / 5 2017-07-26

Damtox to firma, którą zatrudniłem do pozycjonowania mojej strony internetowej i muszę przyznać, że to była bardzo korzystna decyzja. Na początku byłem sceptyczny, jeśli chodzi o ich skuteczność, jednak okazało się, że byłem w błędzie. Po około dwóch miesiącach od podpisania umowy, moja strona pojawiła się na pierwszych pozycjach w wynikach Google. Decyzja o regularnej płatności za usługi pozycjonowania okaże się dla mnie opłacalna, ponieważ wraz z każdym dniem na moją stronę przychodzi coraz więcej klientów. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Damtox.

5 / 5 2017-04-30

Chciałbym podzielić się swoją ogromną satysfakcją z usług, które firma Damtox świadczy. Gorąco polecam wszystkim korzystanie z ich usług i chciałbym podzielić się tym z użytkownikami tego portalu. Damtox to godny zaufania partner biznesowy. Gorąco polecam.

5 / 5 2017-04-30

Ponieważ jestem niesamowicie zadowolony z usług oferowanych przez firmę Damtox, chciałbym gorąco polecić ich usługi innym użytkownikom tego portalu. Firma Damtox jest godnym zaufania partnerem w biznesie. Gorąco polecam.

Rzetelne opinie o Damtox Tomasz Bołoz

Damtox Tomasz Bołoz

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.damtox.pl

Email
[email protected]

Telefon
504949272

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie