Kategorie: / Odzież i Obuwie / Sport

DANIKEN Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DANIKEN
5 / 5 2023-02-28

Oprócz pisania opini o firmach i markach, regularnie sprawdzam je również. Korzystając z tego serwisu, już 6 razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niegodziwym sprzedawcą. Zamiast tego, znalazłem naprawdę wartościową firmę, która ma mnie za swojego stałego klienta. Jestem pewien, że nie tylko ja jestem zachwycony, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-06-18

Do tej pory oglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich portfolio tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz regularnie zaglądam również tutaj. Czasem opinie są pełne emocji, więc niekoniecznie można dowiedzieć się wiele o samym przedsiębiorstwie. Jednak zamiast tego mam pewność, że osoby zarządzające tą platformą nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2022-04-25

Do tej pory sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich oferty tylko za pomocą wyszukiwarki Google i na stronach firmowych na Facebooku. Teraz jednak, obowiązkowo, weryfikuję je także tutaj. Niektóre recenzje są niewystarczająco merytoryczne, zbyt bardzo oparte na emocjach, przez co nie dowiadujemy się zbyt wiele o samych produktach. Jednak co najmniej widzimy, że administratorzy strony nie zmieniają tych opinii.

5 / 5 2021-12-29

OK SKLEP

5 / 5 2021-05-22

Nie tylko udzielam tutaj swoich opinii na temat produktów, usług i firm. Częściej jednak czytam opinie innych. Dzięki temu uniknąłem aż trzy razy podpisanie umowy z niegodnym zaufania dostawcą. Zamiast tego odkryłem autentyczną markę, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Dziękuję, że jesteście dostępni.

Rzetelne opinie o DANIKEN

DANIKEN

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.daniken.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 693 044 439

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie