Kategorie: / Pozostałe

DANKA HURT-DETAL Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DANKA HURT-DETAL
5 / 5 2023-04-07

Przed złożeniem zamówienia zwykle sprawdzam opinie innych użytkowników na temat miejsca, gdzie chcę dokonać zakupów oraz na temat produktów, które mnie interesują. Robię to już od kilku tygodni i zawsze było warto. Polecam każdemu tę metodę, szczególnie jeśli nie chce marnować czasu na późniejsze zwroty, reklamacje czy spory z sprzedawcą.

5 / 5 2022-09-29

W ostatnich dniach odkryłem, że komentarze klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach zwykle czytam tylko na profilu firmowym w Google oraz na Facebooku. Jednak teraz postanowiłem sprawdzić je także tutaj. Często komentarze te są wyraźnie oparte na emocjach, dlatego nie zawsze ukazują prawdziwą jakość produktu. Mimo to, co najmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2022-07-15

wybór

Nie pomyślałbym, że sklep w Radomiu może mieć tak szeroki wybór!

5 / 5 2022-07-07

Według mnie każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług oraz sprzedawców z którymi miał faktyczną interakcję. Zgadzam się, że gustom nie należy się dyskutować, ale jeśli zauważam, że sprzedawca posiada głównie negatywne opinie, wstrzymuję się od zakupu, ponieważ prawdopodobnie istnieje jakiś problem.

5 / 5 2022-02-14

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub dostawców, z którymi miał bezpośredni kontakt. Mimo to uważam, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta. Kiedy widzę, że sklep ma wiele negatywnych opinii, unikam dokonywania w nim zakupów, ponieważ uważam, że te komentarze nie pochodzą z niczego.

Rzetelne opinie o DANKA HURT-DETAL

DANKA HURT-DETAL

Siedziba
Radom

WWW
https://www.wieczorek.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
48 36 46 597

Komórka
693 352 363

Infolinia
-

Logowanie