Kategorie:

DANKEN PIOTR GRUBA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DANKEN PIOTR GRUBA
5 / 5 2022-04-06

Ogromnie cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Wielkim plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-13

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-02-08

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2021-06-05

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o DANKEN PIOTR GRUBA

DANKEN PIOTR GRUBA

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.sklep.danken.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48509598587

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie