Kategorie: / Pozostałe

DANTOM S.C. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DANTOM S.C.
5 / 5 2022-10-01

Nie tylko oceniam tutaj produkty, usługi i firmy, ale też często czytam opinie innych. Dzięki waszemu wsparciu, uniknąłem wielokrotnie podpisywania umów z niegodziwymi przedsiębiorcami. W zamian za to, zdecydowałem się być klientem firmy, która naprawdę angażuje się w swoją działalność i do dziś jestem jej lojalnym klientem. Dziękuję, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-02-01

Nauczyli mnie, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat kupionych produktów, usług lub dostawców, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Myślę jednak, że ludzie mają różne zdania i punkty widzenia. Jednakże, gdy zobaczę że jakiś produkt ma wyłącznie negatywne recenzje, jestem ostrożny i nie kupuję go, bo przypuszczam, że te opinie nie wynikają z przypadku.

5 / 5 2021-12-17

Zanim dokonam zakupu, sprawdzam opinie innych klientów o sklepie internetowym oraz wybranym produkcie. Praktykuję to od kilku lat i jeszcze nigdy nie napotkałem na problemy. Polecam ten sposób każdemu, kto chce uniknąć wymian, reklamacji czy nieprzyjemnych rozmów ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-12-17

Polecam

5 / 5 2021-08-12

Wcześniej zawsze przeglądałem opinie klientów o różnych markach i ich portfolio tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak regularnie sprawdzam również tutaj. Czasami komentarze są bardzo emocjonalne i niekoniecznie odnoszą się bezpośrednio do artykułu. Ale za to jestem pewien, że moderatorzy tej platformy nie ukrywają recenzji.

Rzetelne opinie o DANTOM S.C.

DANTOM S.C.

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.dantom.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 869 42 70

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie