Kategorie:

Danvera.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.00
opinie o Danvera.pl
1 / 5 2018-11-30

Drogie panie, informuję Was, że sklep Danvera już nie istnieje. Właściciel firmy postanowił zakończyć działalność i sprzedał stronę internetową nowym właścicielom. Po napisaniu do nich e-maila, otrzymałam odpowiedź, że nie przejęli żadnych zobowiązań, ale groźba skierowania sprawy do policji pomogła mi odzyskać moją sukienkę. Obecnie sklep nosi nazwę www.butikalexandria.pl, więc zachęcam Was do spróbowania szczęścia. Życzę powodzenia! ;)

0 / 5 2018-11-22

Moje zamówienie nie zostało zrealizowane w całości. Złożyłam zamówienie na sukienkę i żakiet, ale otrzymałam tylko sukienkę. Mimo wielu maili reklamacyjnych, nie otrzymałam odpowiedzi. Nie mogę dodzwonić się do sklepu, co oznacza, że nie otrzymam zwrotu pieniędzy ani dostarczenia brakującego żakietu.

0 / 5 2018-10-27

Na nieszczęście, ja również padłam ofiarą oszustwa. Zdecydowałam się zapłacić za zamówienie poprzez przelew bankowy, jednak nie otrzymałam wszystkich zamówionych przedmiotów. Pomimo obietnicy zwrotu pieniędzy, nie ma żadnych oznak, że taki zwrot będzie miał miejsce. Próby skontaktowania się ze sklepem kończą się niepowodzeniem. Dlatego zalecam unikać tego sklepu jak ognia.

0 / 5 2018-10-16

Jestem pełna oczekiwania od września na zwrot pieniędzy za sukienki, zamawiałam je w listopadzie. Niestety, dopiero w grudniu przesyłka dotarła, ale niestety jest zupełnie inna niż to, co zamówiłam. Teraz nie mam ani pieniędzy, ani żadnej odpowiedzi, a strona internetowa, na której dokonałam zakupu, już nie istnieje. Nadszedł czas, abyśmy wszyscy wzięli sprawy w swoje ręce i rozpoczęli pozew zbiorowy przeciwko temu sprzedawcy. Czy jest ktoś chętny do dołączenia do nas?

0 / 5 2018-10-16

Czekam od września na zwrot pieniędzy za sukienki, które zamówiłam. W listopadzie złożyłam zamówienie na pościel i w grudniu otrzymałam przesyłkę, ale niestety otrzymałam zupełnie inną rzecz niż zamawiałam. Teraz nie mam ani pieniędzy, ani odpowiedzi od sprzedawcy, a sama strona internetowa już nie istnieje. Teraz mamy możliwość dołączenia do pozewu zbiorowego. Czy jest tu ktoś chętny?

0 / 5 2018-10-03

Zgadza się, sklep nie odpowiada na żadne wiadomości od klientów. Przesłali mi sukienkę, którą nie zamówiłam i nie mam żadnej możliwości skontaktowania się z nimi. Teraz mam dwa wybory - mogę ją wyrzucić, albo odesłać do nich na własny koszt.

0 / 5 2018-10-03

Potwierdzam, że sklep nie odpowiada na żadne wiadomości od klientów. Otrzymałam sukienkę, którą nie zamawiałam i nie mam żadnego sposobu skontaktować się z nimi. Mam możliwość albo wyrzucić sukienkę, albo odesłać ją do nich na własny koszt.

2018-05-31

Odesłałam sukienke 4 grudnia i zero odzewu.Na telefony i maile nikt nie odpowiada!!!

5 / 5 2018-05-01

Ja również dołączam do grupy niezadowolonych klientek. Długo cieszyłam się z usług sklepu i kupiłam już kilka sukienek. Niestety, kiedy postanowiłam dokonać zwrotu, pojawiły się problemy. Otrzymałam potwierdzenie w sierpniu, jednak do dziś nie otrzymałam zwrotu kosztów. Sklep rzadko odpowiada na moje maile, a gdy już odpowiada, to informuje mnie tylko o "interwencji w księgowości", która nie przynosi żadnych efektów. Ostatnio złożyłam zamówienie, ale otrzymałam niepoprawny rozmiar. Miałam odesłać towar i dostać prawidłowy, ale wciąż czekam na kompensatę. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek ją otrzymam.

1 / 5 2018-04-27

Dnia 18.12.2017 zwróciłam zakupiony towar. Jednak do teraz nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, ponieważ telefon jest wyłączony, na email nie otrzymałam odpowiedzi, a także nie otrzymałam zwrotu płatności. Co gorsza, w międzyczasie złożyłam kolejne zamówienie. Wygląda na to, że strona internetowa została również zlikwidowana. Ponieważ jest nas wielu oszukanych, czy nie warto rozważyć zgłoszenia sprawy na policję?

0 / 5 2018-03-08

Także ja nie dostałam mojego zamówienia z 16 grudnia ani nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Strona internetowa już nie istnieje, ale teraz istnieje nowy właściciel i nowa nazwa sklepu, a ja mam konto na tej nowej stronie. Niestety, nie odpisują na moje maile i nie jest łatwo odzyskać pieniądze za zwrócone ubrania lub anulowane zamówienia (np. gdy mówią, że brakuje materiału po jednym miesiącu). Byłam cierpliwa i czekałam ponad pół roku, ale w końcu musiałam zamówić inne sukienki.

0 / 5 2018-03-07

Mam takie samo doświadczenie z tym sklepem. Przesłałam im pieniądze za zamówiony towar, ale do tej pory go nie otrzymałam. Próbowałam skontaktować się z nimi poprzez e-maile, ale nie otrzymuję odpowiedzi, a kontakt telefoniczny jest niemożliwy.

0 / 5 2017-12-26

Jestem w poczuciu oszustwa! Dostałam tylko część zamówionego towaru, a resztę miało mi być dostarczone w drugiej paczce. Kupiłam go ponad miesiąc temu, ale do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi na moje zapytania ani reszty zamówienia. Strona, na której dokonałam zakupu, została zamknięta.

0 / 5 2017-12-26

Ja również czuję się wydana w pole! Odebrałam tylko część zamówionego towaru, a resztę miała być dostarczona w kolejnej przesyłce. Minęło już ponad miesiąc od zakupu... i nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje zapytania ani żadnego śladu towaru. Dosłownie strona, z której dokonałam zakupu, została zlikwidowana.

2 / 5 2017-12-16

Ten sklep był dla mnie oszustwem. Zamówiłam sukienki z ich strony internetowej, ale nie były one zadowalające, więc je odesłałam (kosztowały 200 zł). Mimo dwukrotnej interwencji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, pieniądze nadal nie zostały mi zwrócone po ponad roku. Jestem bardzo rozczarowana i nie polecam tego miejsca. Niestety, padłam ofiarą oszustwa, tak jak wiele innych osób.

0 / 5 2017-11-15

Wróciłam z zakupionym towarem 26 października 2017 roku, ale do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu ponad 70 zł. Nieudane próby kontaktu telefonicznego z firmą i brak odpowiedzi na e-maile wywołują u mnie niezadowolenie. Kwota, którą powinnam otrzymać, nie jest duża, ale chodzi mi o zasady i brak uczciwości sprzedającego. Czytam, że interwencja UOKIKu nie przynosi skutków w innych przypadkach. Dlatego w tej sytuacji myślę, że warto złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

1 / 5 2017-08-14

Zostałam oszukana przez sklep internetowy, ale na szczęście kupiłam tylko jedną sukienkę, chociaż planowałam więcej zakupów. Niestety, sukienka okazała się być całkowitą pomyłką i zdecydowałam się na zwrot. Niestety, mimo wielokrotnych prób kontaktu z firmą od sierpnia, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi i nie odzyskałam pieniędzy. Wygląda na to, że sposób działania tej firmy jest celowy - wysyłają niedobry towar, licząc na to, że klient nie będzie chciał go zwrócić. To tylko pozwala im zarabiać na oszustwie. Czuję się okradziona i polecam omijać ten sklep z daleka.

2 / 5 2017-07-28

Nie sugeruję tego, lepiej uniknąć! Zamówiłam sukienkę 18 maja 2017 roku, ale nadal (do 17 października 2017 roku) nie otrzymałam żadnej odpowiedzi od sklepu, ani nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Zgłaszam tę sprawę do UOKiK-u.

2 / 5 2017-07-28

Nie warto, to strata nerwów! Lepiej omijajcie ten sklep z daleka! Zamówiłam sukienkę 18 maja 2017 roku i do dzisiaj, czyli 17 października 2017 roku, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi od sklepu, a zwrot pieniędzy został kompletnie zignorowany. Postanawiam zgłosić tę sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Rzetelne opinie o Danvera.pl

Danvera.pl

Siedziba
Gołdap

WWW
http://danvera.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie