Kategorie: / Ogród

Danvost.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Danvost.pl
5 / 5 2022-11-02

Jestem zdania, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat towarów, usług i marek, z którymi miał do czynienia. Oczywiście, zawsze znajdą się osoby niezadowolone, ale gdy widzę, że dany sprzedawca ma w zasadzie tylko negatywne opinie, to nie chcę z nim współpracować, ponieważ uważam, że nie wszyscy mogą się mylić.

5 / 5 2021-11-20

Jak wiadomo, zarówno sprzedający jak i rząd często składają obietnice, ale rzeczywistość bywa różna, często mniej optymistyczna niż sugerują to materiały marketingowe. Dlatego uważam, że powstawanie portali internetowych tego typu jest dobrym rozwiązaniem. Dzięki nim uczciwe firmy mają szansę zareklamować swoje usługi i poprawić jakość, a nieuczciwi sprzedawcy tracą reputację w oczach klientów. Taka sytuacja powinna mieć miejsce.

5 / 5 2021-11-05

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one ukrywane lub usuwane przez administratora platformy. Na tej witrynie moje oceny są widoczne prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnej marki czy wielkiego monopolisty. Wyraźnie widać, że nie boisz się i szanuję to.

5 / 5 2021-02-09

Jestem przekonany, że każdemu przysługuje prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług, czy marek, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze wszyscy będą w pełni usatysfakcjonowani. Niemniej jednak, jeśli zauważam, że sprzedawca lub dostawca usług posiada głównie negatywne opinie, wybieram rezygnację, gdyż nie można zignorować możliwości, że niektóre z nich są oparte na rzeczywistych negatywnych doświadczeniach.

Rzetelne opinie o Danvost.pl

Danvost.pl

Siedziba
Wadowice

WWW
http://danvost.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie