Kategorie:

Dapal.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dapal.pl
5 / 5 2022-08-05

Przez wiele lat zawsze sprawdzałem opinie klientów na temat marek, ich produktów i usług tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak również zawsze zaglądam tutaj. Często komentarze są niewiele warte, nie zawierają konkretnych informacji dotyczących produktu. Ale przynajmniej jestem pewien, że moderatorzy tego portalu nie edytują opinii.

5 / 5 2021-12-15

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym klientom w wyborze produktu, usługi dostosowanej do ich potrzeb, lub znalezieniu godnego zaufania sprzedawcy. Według mnie, jednym z głównych atutów tego miejsca jest brak moderowania komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-30

Ostatnio szukałem opinii użytkowników o firmach i ich produktach na Google i na profilach na Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj. Czasami opinie są mało wartościowe i nie dowiemy się z nich zbyt wiele na temat produktu. Jednakże, mamy pewność, że właściciele witryny nie manipulują komentarzami.

5 / 5 2020-11-15

Jestem zadowolony/a, że mogę pomagać innym w znalezieniu produktów, zamawianiu usług i wyborze wiarygodnych sprzedawców, którzy spełniają oczekiwania. Według mnie, największym plusem tego serwisu jest to, że komentarze nie są moderowane. Opinie są bezpośrednio publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dapal.pl

Dapal.pl

Siedziba
Rychwałd

WWW
http://dapal.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie