Kategorie: / Budownictwo / Usługi

Dariusz Kasprzak Firma Handlowo-Usługowa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dariusz Kasprzak Firma Handlowo-Usługowa
5 / 5 2022-01-01

Nie tylko wyrażam swoje opinie na temat firm i marek. Często również sprawdzam je dokładnie. Dzięki tej stronie udało mi się już pięć razy uniknąć podpisania umowy z niegodnym polecenia sprzedawcą. Zamiast tego, znalazłem naprawdę wartościową firmę, do której jestem lojalnym klientem przez cały czas. Na pewno nie tylko ja jestem zadowolony z waszego istnienia.

5 / 5 2021-12-27

Dotychczas sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firm w wyszukiwarce Google oraz na stronach Facebooka. Teraz jednak zaczynam obowiązkowo czytać je także tutaj. Często zauważam, że recenzje są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak, przynajmniej możemy być pewni, że administratorzy portalu nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2021-04-28

Na tej stronie można przeczytać różne opinie o znanym producentach oraz o niewielkich sklepikach z mojej okolicy. Często tu zaglądam przed kupnem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie byłam zawiedziona. Jestem zadowolona, że takie portale powstają.

5 / 5 2021-04-28

Na tej stronie można przeczytać opinie o zarówno znanych producentach, jak i małych sklepach z mojej okolicy. Często tu zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nigdy się nie rozczarowałem. Jestem zadowolony, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2021-02-03

W celu uniknięcia ewentualnego usunięcia lub poprawek ze strony właściciela, zamieszczam swoje opinie tylko w przypadkach, gdy jestem pewien, że zostaną one zachowane. Na tej stronie wszystkie moje opinie są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy lidera na rynku. Jest to dowód, że nie boicie się konfrontacji, i za to was szanuję.

Rzetelne opinie o Dariusz Kasprzak Firma Handlowo-Usługowa

Dariusz Kasprzak Firma Handlowo-Usługowa

Siedziba
Zagaje Smrokowskie

WWW
https://kasprzak-instalacje.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 796 666 001

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie