Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Darmar Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Darmar
5 / 5 2022-09-03

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet ukryte przez administratora strony. W tym serwisie wszystkie moje wypowiedzi zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy potężnego importera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2022-05-20

Publikowane są tu opinie zarówno o ogólnopolskich markach, jak i o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Ekstra, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-10-18

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Wielkim plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-28

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w ostatnim czasie tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-04-15

Duży asortyment i w większości atrakcyjne ceny. Dużo kosmetyków dosyć trudno dostępnych. Proste i szybkie zakupy, szybka wysyłka. Paczka solidna, produkty dobrze zabezpieczone, telefon często zajęty, ale odpowiedzi na maile dosyć szybkie

5 / 5 2019-10-16

Jestem szczęśliwa, że istnieją sklepy z tak dużym wyborem rzeczy do makijażu

Rzetelne opinie o Darmar

Darmar

Siedziba
Kielce

WWW
https://darmarsklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 508 200 464

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie