Kategorie:

dascompany.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dascompany.com
5 / 5 2022-07-01

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora witryny. Na tej stronie wszelkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-02-25

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-11-15

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-03-06

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już co najmniej kilka razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście godną zaufania markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Ekstra, że jesteście.

Rzetelne opinie o dascompany.com

dascompany.com

Siedziba
Kraków

WWW
http://dascompany.com

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie