Kategorie: / Dom

DASNEW Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DASNEW
5 / 5 2022-12-09

Przed kliknięciem przycisku "potwierdzam zakup", zawsze sprawdzam na tej stronie opinie innych użytkowników dotyczące konkretnego sklepu i produktu, który mnie interesuje. Praktykuję to od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to każdemu, kto nie chce marnować czasu na ewentualne zwroty, reklamacje lub konflikty z danym sklepem.

5 / 5 2022-11-22

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomocy innym klientom w dobraniu produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz znalezieniu zaufanego sklepu. W mojej opinii, dużym atutem tego miejsca jest brak manipulacji opiniami. Opinie są publikowane praktycznie natychmiast na serwisie i nie są zmieniane przez zarządzających.

5 / 5 2022-11-20

Jestem radosny, że mogę wspierać innych klientów w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi oraz w odnalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo cenię sobie fakt, że ten serwis nie moderuje opinii. Opinia jest publikowana na portalu w krótkim czasie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-10

Każdy wie, że zarówno sprzedawcy, jak i politycy cieszą się obietnicami. Jednakże, w rzeczywistości nie zawsze wygląda to tak dobrze, jak w reklamach. Właśnie dlatego uważam, że świetnie, że istnieją takie strony w Internecie. Odpowiedzialne, skoncentrowane na kliencie firmy mogą zareklamować swoją działalność i dowiedzieć się, jakie aspekty należy ulepszyć, a ci nielojalni przedsiębiorcy tracą swoją reputację, pieniądze i zadowolonych klientów. Wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2020-08-29

Polecam!

Rzetelne opinie o DASNEW

DASNEW

Siedziba
Kępno

WWW
https://dasnew.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48 882 659 700

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie