Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW
5 / 5 2018-12-12

Ta firma cechuje się świetnym podejściem do zrozumienia, czego potrzebuje klient. Obsługa jest szybka, efektywna i umiejętnie się komunikuje. Jeśli współpracujemy z nią już od 12 lat, to świadczy o czymś.

5 / 5 2018-12-12

Ta firma ma niezwykle skuteczne podejście do identyfikowania potrzeb klientów. Obsługa jest zawsze szybka, efektywna i komunikatywna. Dodatkowo, współpracujemy z nimi od 12 lat, co samo w sobie świadczy o ich jakości.

5 / 5 2018-12-02

Data Quest jest firmą, która cechuje się profesjonalizmem, kreatywnością, fachowym podejściem i indywidualnym traktowaniem każdego klienta. Przygotowali dla nas dwie strony internetowe, które spełniają, a nawet przekraczają nasze oczekiwania, a także obsługują je w pełnym zakresie. Warto zauważyć, że mają dobry kontakt z klientami i szybko reagują na dodatkowe zlecenia. Szczególnie polecamy współpracę z firmą Data Quest.

5 / 5 2018-10-17

Pragniemy wystawić pozytywną opinię o firmie Data Quest zlokalizowanej w Jastrzębie Zdrój przy ulicy 11 Listopada 67. Firma wykonała dla nas profesjonalny i wysokiej jakości serwis www, który miał na celu budowanie pozytywnego i długotrwałego wizerunku naszej organizacji w Internecie. Data Quest nie tylko zrealizowała projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami, ale także doradzała nam w dziedzinie Public Relations. Pracownicy firmy byli odpowiedzialni, wykazali się przygotowaniem i zaangażowaniem. Polecamy firmę Data Quest jako godnego zaufania partnera, który świadczy usługi rzetelnie i fachowo. Do tej pory nasza współpraca była bardzo owocna i mamy nadzieję na dalsze sukcesy.

5 / 5 2018-09-29

Obsługa była perfekcyjna. Strona internetowa oparta na gotowym szablonie w Typo3 została stworzona w ciągu zaledwie 3 dni. Jakość obsługi pozostała doskonała nawet po zakończeniu projektu. Gorąco polecam!

2017-10-13

W sposób ciągły współpracujemy z firma Data Quest. Rzetelność i odpowiedzialność to ich główne atuty.

5 / 5 2017-08-26

Chcielibyśmy poinformować, że od długiego czasu współpracujemy z firmą DATA QUEST. Nasze doświadczenia w trakcie współpracy pozwalają nam na wysoko ocenienie jakości, profesjonalizmu oraz terminowości oferowanych przez tę firmę usług. Firma DATA QUEST była odpowiedzialna za stworzenie strony www.linkzpu.pl, a także systematycznie wprowadza zmiany na nasze zlecenie. Z tej przyczyny, z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę DATA QUEST jako niezawodnego partnera.

0 / 5 2017-06-23

Jest to firma, która jest godna polecenia, ponieważ troszczy się o klienta we wszystkich aspektach. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zadania, które zostanie jej powierzone. Długo szukałem takiej firmy i z radością wystawiam jej pozytywną ocenę w 100%!

0 / 5 2017-06-23

Jest to firma, która zasługuje na polecenie, ponieważ naprawdę dba o klienta na każdym etapie współpracy. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zadania. Przez długi czas poszukiwałem takiej firmy i z radością mogę potwierdzić, że moja opinia na ich temat jest w 100% pozytywna.

Rzetelne opinie o DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW

DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW

Siedziba
Jastrzębie-Zdrój

WWW
http://www.dataquest.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48666073498

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie