Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW
5 / 5 2018-12-12

Firma o bardzo dobry podejściu do rozpoznania potrzeb klienta. Obsługa szybka, sprawna, komunikatywna. 12 lat współpracy z tą firmą powinno również coś o tym świadczyć.

5 / 5 2018-12-02

Firma Data Quest to profesjonalizm, kreatywność, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Przygotowali dla naszej firmy dwie strony internetowe spełniające a nawet wykraczające ponad nasze oczekiwania oraz obsługują je w pełnym zakresie. Dobry kontakt i szybkie wykonywanie dodatkowych zleceń to też ich mocna strona. Szczerze można polecić współpracę z firmą Data Quest.

5 / 5 2018-10-17

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Data Quest z siedzibą w Jastrzębie Zdrój przy ul. 11 Listopada 67 za terminowe wykonanie wysokiej jakości serwisu www w celu budowania pozytywnego i długofalowego wizerunku korporacji w sieci. Firma Data Quest nie tylko dostarczyła nam kompletny serwisu www wg zleconej mapy myśli oraz wskazań na inspiracje, lecz również świadczyła usługi doradcze w zakresie Public Relations. Wykonywane usługi odznaczały się odpowiednim przygotowaniem i odpowiedzialnością oraz zaangażowaniem pracowników. Jak najbardziej polecamy firmę Data Quest jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Data Quest jako partnera, który taktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

5 / 5 2018-09-29

Doskonała obsługa. Strona w Typo3 na bazie gotowego Template;u była gotowa w przeciągu 3 dni. Doskonała jakość obsługi nawet po zakończeniu projektu. Polecam!

2017-10-13

W sposób ciągły współpracujemy z firma Data Quest. Rzetelność i odpowiedzialność to ich główne atuty.

5 / 5 2017-08-26

Niniejszym informujemy, że nasza współpraca z firmą DATA QUEST trwa od wielu lat. Doświadczenia ze współpracy pozwalają wysoko ocenić jakość, profesjonalizm i terminowość świadczonych przez firmę DATA QUEST usług. Firma DATA QUEST zrealizowała projekt strony www.linkzpu.pl i na każde nasze zlecenie wprowadza bieżące zmiany na stronie. W związku z powyższym, możemy zarekomendować firmę DATA QUEST jako wiarygodnego partnera.

2017-06-23

Firma godna polecenia ktora dba o kliena na kazdym etapie. Indywidualne podejscie do kazdego powierzonego zadania! Dlugo szukalem takiej firmy dlatego z przyjemnoscia wystawiam 100% pozytywna opinie!

Rzetelne opinie o DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW

DATA QUEST DOMIN JAROSŁAW

Siedziba
Jastrzębie-Zdrój

WWW
http://www.dataquest.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48666073498

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie