Kategorie: / Usługi

Daw-poz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Daw-poz.pl
5 / 5 2022-08-31

Do tej pory zazwyczaj patrzyłem na recenzje użytkowników o firmach i ich portfolio tylko na stronach firmowych na Google oraz w mediach społecznościowych. Jednak teraz także regularnie zaglądam tutaj. Czasami opinie wyraźnie są zabarwione emocjami, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie lub usłudze. Jednak dzięki temu mam pewność, że właściciele tego miejsca nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2021-11-11

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy marek, z którymi miał realny kontakt. Nie powinno się jednak ignorować negatywnych ocen, gdyż jeśli sprzedawca ma głównie takie opinie, to jest prawdopodobne, że nie są one całkowicie bezpodstawne.

5 / 5 2020-12-21

Według mnie każdy jest uprawniony do wygłoszenia swojego zdania na temat używanych produktów, zamówionych usług i dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Sądzę również, że zawsze pojawi się klient o negatywnym nastawieniu, ale kiedy widzę, że sprzedawca lub dostawca usług otrzymuje głównie negatywne opinie, to wolę nie korzystać z ich oferty, ponieważ na pewno coś jest nie w porządku.

5 / 5 2020-11-30

Jest oczywiste, że firmy często obiecują wiele, podobnie jak nasz rząd. Należy jednak pamiętać, że rzeczywistość zazwyczaj odbiega od fantazyjnych zapowiedzi reklamowych. Z tego powodu uważam, że powstawanie rzetelnych i klientocentrycznych serwisów w sieci jest bardzo korzystne. Dzięki nim, marki, które kładą nacisk na jakość i uczciwość wobec klientów, mają szansę na zdobycie popularności i wzmocnienie swojej reputacji. Z drugiej strony, nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją wiarygodność i lojalność klientów. Gratulacje!

Rzetelne opinie o Daw-poz.pl

Daw-poz.pl

Siedziba
Żmigród

WWW
http://daw-poz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie