Kategorie: / Usługi

Daweld.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Daweld.eu
5 / 5 2022-04-29

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sklepem.

5 / 5 2021-11-23

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z niesolidnym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaangażowaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-03-18

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-01-02

Ogromnie cieszy mnie, że mogę pomóc innym osobom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego dostawcy. Sporym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Daweld.eu

Daweld.eu

Siedziba
-

WWW
http://daweld.eu

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie