Kategorie: / Transport i logistyka / Usługi / Pozostałe

Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki
5 / 5 2022-09-16

Uważam, że każdy z nas ma pełne prawo wyrażać swoją opinię na temat produktów, usług i firm, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Oczywiście, nie zawsze będziemy zgadzać się w swoich gustach, ale jeśli widzę, że dany produkt jest praktycznie samym negatywnymi komentarzami, to zdecydowanie nie kupuję, ponieważ takie opinie muszą mieć jakieś podstawy.

5 / 5 2022-05-29

Prawdopodobnie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy oraz nasi rządzący uwielbiają składać liczne obietnice. Niestety rzeczywistość często odbiega od tego, co prezentują nam w reklamach. Dlatego bardzo pozytywnie należy ocenić powstawanie w sieci stron, które umożliwiają konsumentom wyrobienie sobie opinii o danym biznesie oraz określenie jego słabych punktów. Firmom, które dbają o klienta, taka promocja przynosi pozytywne skutki, a ci, którzy nie są solidni, tracą na tym tylko pozycję i klientów. Ogólnie rzecz biorąc, inicjatywa ta jest bardzo pozytywna i należy ją pochwalić.

5 / 5 2021-08-02

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno o popularnych marekach, jak i lokalnych przedsiębiorstwach z mojego obszaru. Zawsze konsultuję się z nią przed zakupem produktu w nowych miejscach i do tej pory nie byłam rozczarowana. To świetne, że powstają takie platformy.

5 / 5 2021-08-02

Na tej stronie czytam komentarze nie tylko o popularnych marekach, ale również o lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zawsze zaglądam tutaj przed kupnem jakiegoś nowego produktu i do tej pory nie było żadnych rozczarowań. Jestem bardzo zadowolony z istnienia takich miejsc.

5 / 5 2021-05-04

Tylko wtedy, gdy jestem pewien, że moje recenzje nie zostaną zmienione lub ukryte przez administratora serwisu, wystawiam swoje opinie. W tej platformie, wszystkie moje oceny są publikowane natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnych marek, czy znanych firm. Wyraźnie nie poddaję się presji i cenię was za to.

5 / 5 2017-07-27

Bardzo solidna i rzetelna firma. Zlecona przeprowadzka z mieszkania w bloku do domu jednorodzinnego, przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Polecam

Rzetelne opinie o Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki

Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki

Siedziba
Kraków

WWW
http://ptuprzeprowadzki.pl

Email
[email protected]

Telefon
662616616

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie