Kategorie: / Transport i logistyka / Usługi / Pozostałe

Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki
5 / 5 2022-09-16

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat używanych towarów, zrealizowanych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale gdy widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-05-29

Chyba każdy wie, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci powstają takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-08-02

Zamieszczane są tu opinie zarówno o największych markach, jak i o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Super, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-05-04

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one przerobione czy nawet ukryte przez administratora platformy. W tym serwisie wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2017-07-27

Bardzo solidna i rzetelna firma. Zlecona przeprowadzka z mieszkania w bloku do domu jednorodzinnego, przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Polecam

Rzetelne opinie o Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki

Dawid Skrzyński PTU Przeprowadzki

Siedziba
Kraków

WWW
http://ptuprzeprowadzki.pl

Email
[email protected]

Telefon
662616616

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie