Kategorie: / Pozostałe

Days.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Days.pl
5 / 5 2022-07-02

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wielkim plusem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-22

Chyba każdy wie, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Nowoczesne, dbające o konsumentów marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedawcy tracą renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-03-27

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie uważam, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że jakaś rzecz ma niemal same niepochlebne opinie, to szukam dalej, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2020-12-03

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedający tracą pieniądze, renomę i klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Days.pl

Days.pl

Siedziba
-

WWW
http://days.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie