Kategorie: / Pozostałe

Days.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Days.pl
5 / 5 2022-07-02

Cieszę się, że mogę pomóc innym użytkownikom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub rzetelnego wykonawcy. Dużym plusem tego portalu jest dla mnie brak manipulacji opiniami. Moja opinia jest szybko publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-22

Jak wiadomo, firmy często obiecują więcej, niż są w stanie zaoferować, podobnie jak politycy. Niestety, rzeczywistość zwykle okazuje się mniej różowa niż w reklamach. Dlatego uważam, że Internetowe serwisy pozwalają konsumentom na śledzenie działań firm. Dzięki nim nowoczesne i odpowiedzialne marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, co jeszcze mogą poprawić. Z drugiej strony, nieuczciwi sprzedawcy tracą klientów i renomę. Tak trzymać!

5 / 5 2021-03-27

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Chociaż zawsze znajdzie się niezadowolony klient, to jeśli zauważam, że jakaś rzecz ma głównie negatywne opinie, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ jestem pewien, że coś jest nie tak.

5 / 5 2020-12-03

Zwyczajowo sprzedający, podobnie jak politycy, obiecywują różne rzeczy, ale rzeczywistość zwykle różni się od wizji przedstawionych w ich materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że pojawienie się portali internetowych, które promują uczciwe i troskliwe firmy, jest bardzo cenne. Takie firmy mają szansę na zareklamowanie się i zyskanie wiedzy na temat obszarów, które należy poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą pieniądze, renomę i klientów. To powinno być standardem!

Rzetelne opinie o Days.pl

Days.pl

Siedziba
-

WWW
http://days.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie