Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Deadsea.net.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Deadsea.net.pl
5 / 5 2021-12-02

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma praktycznie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-11-30

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem do niedawna tylko w Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są ubogie w merytorykę, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-08-05

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-07-03

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale gdy widzę, że jakiś przedmiot ma niemal same negatywne komentarze, to nie kupuję, bo na pewno nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Deadsea.net.pl

Deadsea.net.pl

Siedziba
Nidzica

WWW
http://www.deadsea.net.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie