Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Deadsea.net.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Deadsea.net.pl
5 / 5 2021-12-02

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, usług lub marek, z którymi rzeczywiście miała styczność. Chociaż oczywiście gusty mogą się różnić, gdy zauważam, że dany sprzedawca spotyka się z praktycznie samymi negatywnymi ocenami, zdecydowanie odchodzę, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2021-11-30

Do niedawna zwykłem czytać opinie klientów na temat marek i ich oferty tylko na Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak koniecznie zaglądam również tutaj. Niektóre komentarze są skąpe pod względem merytorycznym, co oznacza, że niewiele mają do powiedzenia na temat samego artykułu. Jednak zamiast tego mam pewność, że moderatorzy platformy nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2021-08-05

Wcześniej zazwyczaj przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich portfolio tylko w opisach na stronie internetowej Google i na różnych portalach społecznościowych. Jednak teraz koniecznie zaglądam również tutaj. Czasami komentarze są bardzo emocjonalne, co sprawia, że nie zawierają zbyt wiele informacji na temat samych produktów lub usług. Ale z drugiej strony, jestem pewien, że moderatorzy tej platformy nie usuwają opinii, więc mogę mieć pewność, że dostaję prawdziwe recenzje.

5 / 5 2021-07-03

Uważam, że każdy ma pełne prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał realny kontakt. Chociaż nie da się zadowolić wszystkich, to jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na zakup, ponieważ te komentarze nie pochodzą znikąd.

Rzetelne opinie o Deadsea.net.pl

Deadsea.net.pl

Siedziba
Nidzica

WWW
http://www.deadsea.net.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie