Kategorie: / Odzież i Obuwie

Deareco.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Deareco.eu
5 / 5 2022-05-09

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem do niedawna tylko w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są ubogie w merytorykę, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-05-22

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już z 4 razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę uczciwą markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-04-28

Każdy zdaje sobie sprawę, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Solidne, dbające o odbiorcę marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-02-01

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już kilka razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie sprawdzoną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Deareco.eu

Deareco.eu

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.deareco.eu

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie