Kategorie: / Dom

Decio.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Decio.pl
5 / 5 2022-08-19

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale jeśli widzę, że jakaś rzecz ma prawie same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-01

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne opinie, to nie kupuję, ponieważ na bank nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-03-09

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem do niedawna tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są ubogie w merytorykę, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-11-28

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. Na tej stronie wszelkie moje komentarze są widoczne niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

Rzetelne opinie o Decio.pl

Decio.pl

Siedziba
BIELSKO-BIAŁA

WWW
http://decio.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie