Kategorie: / Dom

Decio.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Decio.pl
5 / 5 2022-08-19

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług, czy dostawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie, zdaję sobie sprawę, że ludzie mają różne zdania, ale gdy widzę, że wiele osób wyraża negatywne opinie na temat czegoś, przestaję się tym interesować, ponieważ jestem pewien, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-01

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na temat produktów lub usług, które zakupił lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, zawsze może pojawić się klient, który jest niezadowolony, ale kiedy widzę, że sklep ma przeważnie negatywne opinie, to zdecydowanie nie decyduję się na zakup, ponieważ jest mało prawdopodobne, że są one przypadkowe.

5 / 5 2021-03-09

Do niedawna informacje na temat opinii klientów na temat różnych marek i ich oferty czytywałem jedynie na stronach Google oraz w mediach społecznościowych. Obecnie jednak koniecznie zajrzyj tu, ponieważ czasami komentarze tam są mało merytoryczne i nie mówią wiele o jakości produktu. Jednak to gwarantuje, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-11-28

Weryfikuję i udzielam opinii tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie będą one modyfikowane lub ukrywane przez administrację serwisu. Tutaj, na tej stronie, moje komentarze są natychmiast widoczne, niezależnie od ich charakteru (pozytywnego, negatywnego) czy dotyczą one małej firmy czy dużego przedsiębiorstwa. Widać, że nie macie obaw i za to darzę Was szacunkiem.

Rzetelne opinie o Decio.pl

Decio.pl

Siedziba
BIELSKO-BIAŁA

WWW
http://decio.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie