Kategorie: / Dom i ogród / Handel

DECO Salon Meblowy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DECO Salon Meblowy
5 / 5 2022-07-16

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-09-22

Uważam, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same negatywne oceny, to rezygnuję, bo na 100% nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-06-17

Wiadomo, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni sprzedający tracą pieniądze, renomę i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2020-12-04

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci powstają takie portale. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o DECO Salon Meblowy

DECO Salon Meblowy

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.meble-deco.pl

Email
[email protected]

Telefon
534275275

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie