Kategorie: / Pozostałe

Decofabryka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o Decofabryka.pl
5 / 5 2019-02-24

Super. Zamówiłem dwa stoliki śniadaniowe z wymalowaną dedykacją. Stoliki były prezentem dla znajomych z okazji ślubu. Prezent zrobił furorę. Polecam ogromnie mocno.

3 / 5 2018-09-01

Szczerze nie poleceam. Próbowałam kupić śliczną rozkładaną tacę. Zależało mi bardzo na czasie (ślub znajomych), dlatego przed zamówieniem napisałam do nich maila, czy mogą przyspieszyć zamównienie. Odpisali, że nie ma problemu. Zamówiłam więc tace, a ona do tej pory nie doszla. Nawet nie została wysłana. Odradzam.

5 / 5 2018-08-06

Trafiłam do tego sklepu z polecenia koleżanki. Kupiłam pudełko na herbatę, które miało być prezentem dla mojej mamy. Ostatecznie nie mogłam się rozstać z tym drobiazgiem i zostawiłam je sobie. Piękne rzeczy. Miła obsługa. Polecam serdecznie.

2018-07-05

Tego szukałam:) Niebanalne przedmioty wykonane ręcznie. Właśnie przyszła przesyłka z zamówionym towarem. Cudo!

2 / 5 2018-02-19

Niestety, na towar czekałem 3 miesiące, mimo wielu maili pisanych do sklepu, odpowiedź dostałem tylko na kilka z nich. Zapewniano mnie w nich że towar zostanie wysłany jeszcze w danym tygodniu, co nie sprawdziło się ani razu. Gdy towar doszedł do mnie, okazało się że jest niechlujnie wykonany. Na koniec dodam, że rekompensata jaką miałem dostac w ramach przeprosin za długi czas oczekiwania, nigdy do mnie nie dotarła. Nie polecam!

5 / 5 2017-11-14

Dla mnie super!

2 / 5 2017-08-27

Zdecydowanie nie polecam , mimo wpłaty na konto właścicielka twierdzi iż nie otrzymała pieniędzy , a po przedstawieniu stanowiska pośrednika ( pay4u- który zweryfikował transakcje i potwierdził że pieniądze trafiły na konto sklepu) właścicielka przestała odpisywać na maile i odbierać telefony ( jest niepoważna). Dodam tylko że miał być to prezent mikołajkowy .... mamy dziś 19 grudnia a sprawa nadal nie jest rozwiązana

Rzetelne opinie o Decofabryka.pl

Decofabryka.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://www.decofabryka.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie