Kategorie:

Decoplanet.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.53
opinie o Decoplanet.pl
0 / 5 2019-02-21

Krótko mówiąc, towar, który zamówiłem był dobrej jakości, ale czekałem na niego bardzo długo - ponad trzy tygodnie po planowanym terminie. Miałem obawy, że to może być oszustwo, ponieważ nie otrzymywałem informacji na temat statusu mojego zamówienia od pracowników. Na szczęście ostateczna cena była niższa niż w "zaprzyjaźnionej" firmie aranżatorów wnętrz, a jakość produktu zachwyciła nawet tych fachowców. Zdecydowanie zamówiłbym jeszcze raz, ale wcześniej niż sugerują na stronie.

2 / 5 2019-01-16

Witaj, Pomimo miłych rozmów i sympatycznych e-maili, nasz produkt - nadruk na plexi - został źle wykonany i kolory zaciekły. Usługa, którą wykonaliśmy, również nie spełniła oczekiwań. Gdy poprosiliśmy o poradę, jak to poprawić, ekspertom firmy zostało orzeczone, że winą jest klej, którego polecano nam z firmy Decoplanet.pl. Żałujemy, że niedbale wykonano pracę i zrzucono winę na klienta. W przyszłości, będziemy realizować nasze projekty gdzie indziej. Odradzamy, z uwagi na ryzyko i koszty.

1 / 5 2018-09-04

Oszuści. Nieuczciwy kontakt, który nie przyniósł ani towaru, ani zwrotu pieniędzy (kwota ponad 1200 zł). Pracownica infolinii okłamuje mnie, co tydzień opowiadając inną fałszywą historię, aby usprawiedliwić brak dostawy. Zdecydowałem się zgłosić tę sprawę do sądu.

1 / 5 2018-09-04

Trafiają się oszuści, których kontakt jest fatalny - nie tylko nie dostajemy towaru, ale również nie otrzymujemy zwrotu pieniędzy, których wartość przekracza 1200 złotych. Kobieta pracująca na infolinii nie mówi prawdy, co tydzień wymyśla różne opowieści, próbując usprawiedliwić brak dostawy. Postanowiliśmy podjąć sprawę i zwrócić się do sądu.

5 / 5 2018-08-17

Niestety firma Krzak posiada świetną stronę internetową, ale nie należy oczekiwać, że otrzyma się to, co zamówiono. Po upływie 4 miesięcy od złożenia zamówienia, nie otrzymałem ani faktury, ani zamówionego towaru, mimo że wcześniej opłaciłem proformę. Jutro będę musiał zgłosić tę sprawę do urzędu skarbowego jako oszustwo podatkowe oraz skonsultować się z prawnikiem w celu rozpoczęcia windykacji.

5 / 5 2018-05-19

Zamówiłem fototapetę w poniedziałek i przyszła ona w piątek. To trochę długo jak na standardy sklepu internetowego. Jednak towar był zgodny z opisem. Nie mogę ocenić innych opinii, ale obsługa była dobra, być może dlatego, że moje zamówienie było w porządku. W przyszłym miesiącu planuję zamówić szkło do kuchni, więc zobaczymy, jak wtedy się potoczy.

2 / 5 2018-03-30

Nie jestem zadowolony z usług oferowanych przez tę firmę, ponieważ nie są oni dostępni przez telefon ani nie odpowiadają na moje e-maile. Dokonałem przelewu na kwotę około 1200 złotych, jednak moje zamówienie nie zostało dostarczone. Złożyłem zamówienie i zaakceptowałem je na dzień 17.12.18, ale do tej pory nie otrzymałem przesyłki, mimo że pani, z którą rozmawiałem, zapewniała mnie, że czas realizacji wyniesie 4 tygodnie plus 7 dni na dostawę. Planuję zgłosić tę sprawę na policję z powodu podejrzenia próby wyłudzenia pieniędzy.

0 / 5 2018-01-31

Niezależna firma Krzak okazała się oszustem, a ich sposób komunikacji jest fatalny. Cierpliwie czekałem już 2 miesiące na dostawę towaru, który miał być dostarczony w ciągu 2 tygodni, jednak nie tylko nie otrzymałem zamówienia, lecz nie mogę także doczekać się ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Bardzo odradzam korzystanie z usług tej firmy.

0 / 5 2018-01-31

Jestem rozczarowany firmą Krzak, ponieważ okazali się oszustami i mają fatalny kontakt z klientami. Od dwóch miesięcy czekam na dostawę towaru, który miał być dostarczony po dwóch tygodniach. Niestety, nie mogę uzyskać ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy.

5 / 5 2018-01-23

Miła i profesjonalna obsługa. Zmówienie zgodne z opisem, świetne wykonanie. Niestety czas oczekiwania trochę długi, ale warto. Polecam! :)

5 / 5 2017-11-12

Jestem zadowolony i to bardzo. Efekt WOW osiągnięty - wszyscy znajomi są pod wrażeniem, a ja w końcu co pół roku nie muszę malować kuchni

2017-11-09

Bardzo miła obsługa i kompetentny serwis! Firma godna polecenia!

0 / 5 2017-11-03

Na panel kuchenny czekałam bardzo długo - za pierwszym razem aż dwa tygodnie. Niestety, jeden z paneli wypadł przypadkowo na ziemię, a sprzedający nie zwrócił uwagi na to, że jest on bardzo delikatny. Na szczęście udało się zrobić jedną kopię, ale zniszczony panel, co spowodowało konieczność czekania kolejne dwa tygodnie... To jest kompletnie nielogiczne.

1 / 5 2017-10-18

Zauważam, że firma nie wykonuje zleceń, a jedynie pobiera wpłaty. Nie zgadza się na zwrot pieniędzy ani na należyte wykonanie usługi. Trzeba będzie znaleźć inną drogę rozwiązania tego problemu, ponieważ nie można osiągnąć porozumienia w sposób pokojowy. Polecam unikać oszustów w szerszym zakresie.

1 / 5 2017-10-18

Zauważam, że firma nie wykonuje zleceń, ale pobiera tylko płatności. Nie chce dokonać zwrotu ani świadczyć usługi w sposób właściwy. Musimy to rozwiązać inaczej, bo nie jest możliwe osiągnięcie porozumienia. Unikajcie oszustów jak ognia.

5 / 5 2017-10-11

Jestem nadzwyczaj szczęśliwa. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko! Obsługa była profesjonalna... Pani Ala była niezwykle pomocna i zaangażowana w moje zamówienie... Zdecydowanie gorąco polecam!!!

5 / 5 2017-10-11

Jestem niezwykle zadowolona. Zamówienie zostało zrealizowane szybko! Obsługa była profesjonalna. Pani Ala była bardzo pomocna i sumiennie podchodziła do mojego zamówienia. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2017-06-04

Już powiedziałam moim znajomym o tym. Mój obraz jest niesamowity, przypomina mi Nowy Jork. Polecam go również osobom, które nie znam. Pani Alicja, z którą się skontaktowałam, była niezwykle wyrozumiała i cierpliwa. Przesyłałam jej kilka razy różne wersje i wszystko odbywało się w elegancki, grzeczny i profesjonalny sposób.

5 / 5 2017-06-04

Już powiedziałam moim znajomym. Mój obraz jest doskonały, daje mi poczucie bycia w Nowym Jorku. Polecam również osobom nieznajomym. Pani Alicja, z którą miałam kontakt, była bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Zmieniałam format kilka razy i wszystko odbyło się w elegancki, uprzejmy i profesjonalny sposób.

5 / 5 2017-05-06

Zamówiłam panel szklany. Świetne wykonanie, niesamowicie będzie prezentował się w kuchni. Do tego obsługa miła i profesjonalna. Polecam!

Rzetelne opinie o Decoplanet.pl

Decoplanet.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.decoplanet.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie