Kategorie: / Dom

Decorindia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Decorindia.pl
5 / 5 2022-06-16

Zanim naciśnę przycisk "kup teraz", wcześniej sprawdzam opinie innych klientów na temat sklepu internetowego i produktu, które znalazłem na tym portalu. Robię to od kilku lat i zawsze byłem zadowolony. Polecam ten serwis każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze problemy takie jak zwroty, rezygnacje, reklamacje czy dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-01-22

Bardzo się raduję z faktu, że mogę wspomagać innych ludzi w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu optymalnej usługi i znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak edytowania opinii. Opinia jest natychmiast publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-10

Dotychczas, przeglądając recenzje użytkowników o różnych przedsiębiorstwach oraz ich asortymencie, korzystałem głównie z Google i mediów społecznościowych. Jednak teraz regularnie zaglądam również tutaj. W niektórych opiniach brakuje właściwych informacji, przez co trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak za to mogę być pewny, że właściciele tej platformy nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-11-24

Bardzo się cieszę, że mam możliwość wspierania innych osób w dokonywaniu odpowiednich zakupów, wyborze najlepszych usług czy znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Na moje oko, największym plusem tego portalu jest brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo, bez ingerencji moderatorów.

Rzetelne opinie o Decorindia.pl

Decorindia.pl

Siedziba
Raszyn

WWW
http://decorindia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie