Kategorie: / Pozostałe

Decoteam24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.00
opinie o Decoteam24.pl
1 / 5 2018-12-27

Ponieważ opis aukcji zawierał błędy i oszukał kupujących, musiałem odesłać niewłaściwy produkt, co oznaczało koszty dla mnie. Właściciel był już krytykowany za brak komunikacji i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jeśli chcesz kupić coś od tego właściciela, musisz liczyć się z tym, że w przypadku problemów nie będzie możliwości porozmawiania z nim. Czy może być to spowodowane problemami emocjonalnymi?

2 / 5 2018-06-27

Zamówiłem dwie rolety bambusowe na wymiar w sklepie, ale otrzymałem tylko jedną roletę w prawidłowym rozmiarze, a druga miała inny rozmiar, który nie pasował do mojego balkonu. Skontaktowałem się z sklepem kilka razy, jednak zaoferowali mi tylko, że sam mam przyciąć roletę, a dodatkowo stwierdzili, że nie przesłali mi rolety o takim rozmiarze. Po kolejnych próbach kontaktu z firmą, nie otrzymałem odpowiedzi na maile. Musiałem więc kupić drugą roletę z innego sklepu, ponieważ tylko jedną roletę mogłem powiesić i nie było drugiej o prawidłowym rozmiarze z tego samego typu. Nie polecam tego sklepu i mam złe wrażenia z zakupów internetowych.

1 / 5 2018-06-23

Zleciłem wykonanie na zamówienie żagla ochronnego przed słońcem, jednak dostawa trwała kilka dni. Otrzymany produkt był kompletnie zniszczony - pognieciony, brudny, źle uszyty i nie odpowiadający podanym wymiarom. Byłem całkowicie zignorowany przez firmę odnośnie próby kontaktu, zwrotu i reklamacji. Zdecydowanie zalecam omijanie tej firmy i czytanie wszystkich opinii, zwłaszcza tych negatywnych.

5 / 5 2018-03-25

Sklep całościowo okazał się niezwykle niekompetentny i upokarzający w zakresie świadczenia usług. Nie polecam nikomu dokonywania w nim zakupów, ze względu na fakt, że najpierw dostarcza towar, który nie jest zgodny z zamówieniem, a następnie, gdy pojawi się reklamacja dotycząca żądania zwrotu pieniędzy za niezgodny z zamówieniem towar, przestaje odpowiadać na jakiekolwiek wiadomości e-mailowe i telefoniczne. Jest to dalekie od bycia profesjonalnym sklepem!

1 / 5 2018-01-22

Decoteam24.pl jest naprawdę beznadziejnym sklepem. Zamówiłam parasol, który okazał się niedziałający. Po kontakcie telefonicznym, poinformowałam ich, że nie otwiera się, a odpowiedzieli mi, że powinnam go otworzyć do góry nogami. Następnie wysłałam maila z załączonym zdjęciem, pytałam czy końcówka parasola powinna być krzywa. Jednak nie uzyskałam odpowiedzi, więc odesłałam im towar. Dzisiaj otrzymałam od nich maila, w którym poinformowali, że reklamacja nie zostanie uwzględniona, ponieważ parasol jest uszkodzony. Przysłali mi nawet zdjęcia uszkodzonego parasola, jednak wiem, że to nie ten sam, ponieważ transport nie mógł go uszkodzić. Takie oszustwo nie zostawię bez kary. Ostrzegam, aby nie kupować w tym sklepie, ponieważ stracimy pieniądze, nerwy i towar!

2 / 5 2017-08-22

Obsługa była katastrofalna. Zamówiłam dwie rolety, lecz otrzymałam tylko jedną po 5 dniach, a druga przyszła po 25 telefonach i była wadliwa - mechanizm koralikowy nie działał, a dodatkowo nie miałam potrzebnych rzepów. Obsługa nie była skłonna do samokrytyki, a pracownik stwierdził, że ich kurier nie dostarcza przesyłek w soboty, co wydaje mi się podejrzane. Dodatkowo, kazał mi czekać kolejne 4 dni na dosłanie brakujących i zepsutych elementów. Ogólnie, ich obsługa była kompletnie ignorancka i brakowało w niej samokrytyki. Jestem rozczarowana, że nie sprawdziłam ich opinii w internecie przed złożeniem zamówienia. Zdecydowanie nie polecam!

0 / 5 2017-07-16

To jest absolutnie beznadziejne. Kupiłem żagiel PRESTIGE o rozmiarze 5x5 metrów, który rzekomo jest wodoodporny. Niestety przecieka wszędzie - na całej powierzchni. Nikt w firmie nie odbiera telefonów. Udało mi się raz porozmawiać z kimś, ale był bardzo niezainteresowany i odesłał mnie z kwitkiem. Powiedziałem, że mam wysłać zdjęcia, więc je wysłałem... i od tej pory cisza. Koniec dyskusji. Są sprzedawcy, którzy oferują tylko bubel!

0 / 5 2017-07-01

Trzeba uważać na tę "Firmę", ponieważ wysyła towar, który nie zgadza się z zamówieniem i unika naprawy lub wymiany towaru. Podczas rozmowy telefonicznej, po przekonaniu przedstawiciela tej "firmy", że powinien naprawić wady i zapłacić za transport w obie strony, ta osoba zakończyła rozmowę nieuprzejmie. Na pewno Wokulski byłby oburzony takim postępowaniem.

Rzetelne opinie o Decoteam24.pl

Decoteam24.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.decoteam24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie