Kategorie: / Dom

deezi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o deezi.pl
5 / 5 2023-01-04

Oceniam tylko wtedy i wystawiam opinie, kiedy jestem pewien, że nie będą one zmieniane lub ukrywane przez administratora strony. Tutaj każdy mój komentarz jest natychmiast widoczny dla innych, niezależnie od tego, czy jest pozytywny, negatywny, odnosi się do małej firmy czy do dużej korporacji. To świadczy o Waszej odwadze, co bardzo mi się podoba i cenię.

5 / 5 2022-09-11

Widzimy, że biznesmeni często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak nasi przywódcy rządowi. Niestety, rzeczywistość czasami jest inna niż to, co mówią w reklamach. Dlatego jest pozytywne, że istnieją portale w internecie, które chronią interesy klientów i pomagają solidnym markom wypromować się. Z kolei nieuczciwi sprzedawcy tracą reputację i klientów. To powinno być tak właśnie!

5 / 5 2022-02-16

Uważam, że każdy powinien mieć prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług oraz firm, z którymi faktycznie miał kontakt. Jestem także przekonany, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich, ale gdy zauważam, że dana platforma sprzedażowa otrzymuje głównie negatywne recenzje, to rezygnuję, ponieważ na pewno nie pojawiają się one bez powodu.

5 / 5 2021-11-21

Bardzo mnie cieszy możliwość pomagania innym klientom w dokonywaniu właściwego wyboru produktów, korzystaniu z usług dostosowanych do ich potrzeb oraz w wyborze wiarygodnego sklepu. Według mnie, jednym z głównych atutów tego miejsca jest brak ingerencji w treść komentarzy. Opinie są publikowane praktycznie natychmiastowo i nie są w żaden sposób modyfikowane przez zarządzających.

5 / 5 2020-10-06

Polecam

Rzetelne opinie o deezi.pl

deezi.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
https://deezi.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 570100161

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie