Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo

DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz Opinie Klientów

średnia ocen: 0
opinie o DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz
2018-09-28

Firma Deka studio terminowo realizuje zamówienia. Open Finance SA realizuje zamówienia na pieczątki i wizytówki. Obsługa miła, uprzejma i elastyczna.

2018-08-09

Bardzo pozytywnie.

2018-06-08

Euler Hermes pragnie zarekomendować Druk Firmowy jako wykonawcę druków firmowych oraz pieczątek. Poszukiwaliśmy rozwiązania skracającego do minimum czas potrzebny na zarządzanie drukami firmowymi, dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu on-line drukfirmowy.pl. Zapewnia on pełną kontrolę nad zamówieniem – w tym bieżącą wizualizację docelowego wyglądu wizytówek oraz kontrolę kosztów (współpraca z SAP). Co ważne, zlecenia realizowane są w krótkim czasie przy zachowaniu wysokiej jakości.

2018-03-23

Zakres współpracy Banku DnB NORD Polska S.A.z firmą DEKA STUDIO-DRUK FIRMOWY obejmuje zaopatrzenie w koperty i papier firmowy, papier do wyciągów bankowych, wizytówki, druki bankowe oraz pieczątki i stemple. Jedną z zalet tej współpracy jest możliwość dokonywania zamówień przez internetowy system www.drukfirmowy.pl. Program ten został dostosowany do naszych wymagań, co gwarantuje jednolite standardy produktów, możliwość monitorowania zamówień oraz kosztów.

2018-01-25

Współpracujemy z Firmą Deka Studio od ponad dwóch lat w zakresie produkcji wizytówek i pieczątek. Deka Studio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszej Firmy oferując pełen zakres usług. Możemy oświadczyć iż jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez tą Firmę.

Rzetelne opinie o DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz

DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.drukfirmowy.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48513120406

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie