Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo

DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz Opinie Klientów

średnia ocen: 0
opinie o DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz
2018-09-28

Firma Deka studio terminowo realizuje zamówienia. Open Finance SA realizuje zamówienia na pieczątki i wizytówki. Obsługa miła, uprzejma i elastyczna.

2018-08-09

Bardzo pozytywnie.

0 / 5 2018-06-08

Euler Hermes poleca Druk Firmowy do realizacji druków firmowych i pieczątek. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu on-line drukfirmowy.pl, aby skrócić czas zarządzania drukami firmowymi. Dzięki niemu mamy pełną kontrolę nad zamówieniem, włącznie z wizualizacją końcowego wyglądu wizytówek oraz kontrolą kosztów (współpraca z SAP). Ważne jest również to, że zamówienia są realizowane szybko i z wysoką jakością.

0 / 5 2018-03-23

Bank DnB NORD Polska S.A. współpracuje z DEKA STUDIO-DRUK FIRMOWY, aby dostarczyć zestawy firmowe, które zawierają koperty, papier firmowy, papier do wyciągów bankowych, wizytówki, druki bankowe oraz pieczątki i stemple. Zaletą tej współpracy jest możliwość zamawiania przez dedykowany program online - drukfirmowy.pl - który zapewnia jednolite standardy produktów oraz umożliwia monitorowanie kosztów i postępów w zamówieniu.

0 / 5 2018-01-25

Od ponad dwóch lat współpracujemy z Firmą Deka Studio w celu produkcji wizytówek i pieczątek. Deka Studio świetnie odpowiada na nasze potrzeby, oferując nam kompleksową gamę usług. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez tę Firmę.

Rzetelne opinie o DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz

DEKA STUDIO DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.drukfirmowy.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48513120406

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie