Kategorie: / Pozostałe

Dekolampy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dekolampy.pl
5 / 5 2022-08-27

Wcześniej zwykłem czytać opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na stronie firmy w Google i na Facebooku. Teraz jednak obligatoryjnie sprawdzam je także tutaj. Często te komentarze są mało informacyjne i bardziej oparte na emocjach, więc nie przekazują wiele o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że osoby zarządzające stroną nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-01-24

Ostatnio zauważyłem, że opinie klientów na temat różnych marek, ich produktów i usług czytam głównie na stronach firm w portalu Google oraz w serwisie Facebook. Jednak teraz postanowiłem również regularnie czytać je tutaj. Często zdarza się, że te komentarze są dość ogólne i nie zawierają szczegółowych informacji na temat samego produktu. Niemniej jednak, jedną zaletą jest to, że jesteśmy pewni, że moderatorzy tego portalu nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2022-01-18

Według mnie, każdy powinien mieć prawo do wyrażenia konstruktywnej opinii na temat zakupionych produktów, otrzymanych usług lub doświadczeń związanych z konkretnymi markami. Oczywiście, ludzie mają różne gusta, ale jeśli zauważam, że dana firma ma głównie negatywne opinie, to zastanawiam się, czy warto z nią współpracować, bo trudno uwierzyć, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2021-07-08

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dużych sieciach, jak i o nowych sklepach z mojej okolicy. Przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie, zawsze zajrzę tutaj i muszę powiedzieć, że nigdy jeszcze mnie nie zawiedli. Bardzo cieszę się, że istnieją tego rodzaju strony.

Rzetelne opinie o Dekolampy.pl

Dekolampy.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.dekolampy.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie