Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dom / Dla Dzieci

Dekopolis.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.40
opinie o Dekopolis.pl
5 / 5 2018-12-28

Towar bardzo szybko wysłany. Zamówienie dokładnie tak jak w opisie. Bardzo pozytywna opinia o sklepie.

2 / 5 2018-08-14

Jest to okropna sytuacja - towar został w końcu dostarczony, ale z miesięcznym opóźnieniem. Co gorsza, zamówienie nie zostało w pełni opłacone. Ale to nie wszystko - od czterech miesięcy nie ma żadnych informacji ani kontaktu w sprawie dostawy towaru. Nie polecam tego doświadczenia, nie ma nic gorszego niż podawanie numeru telefonu, na który nikt nie reaguje, i wysyłanie maili, które pozostają bez odpowiedzi.

0 / 5 2018-07-12

Sprzedawca jest sympatyczny, ale niegodny zaufania. Komunikacja drogą e-mailową jest bardzo trudna i mało konkretowa. Złożyłam zamówienie indywidualne i zapłaciłam z góry, lecz niestety zostało zrealizowane dopiero po trzech tygodniach. Co gorsza, zamówiony produkt ma inny rozmiar i sprzedawca nie odpowiada na moje reklamacje.

5 / 5 2017-10-10

Wedlug mnie wszystko ok. Towar doszedł. szybko. Całkiem nieźle wygląda.

5 / 5 2017-09-04

Kupiłam lambrekin dla dziecka. Jest REWELACYJNY !!! Jestem bardzo zadowolona. Pani z obsługi doradziła mi inny kolor i miała rację. Dziękuję.

5 / 5 2017-07-24

Dostałam towar bardzo szybko, w dosłownie ekspresowym tempie. Firanki wyglądają dokładnie tak jak zostały opisane w sklepie. Jestem bardzo zadowolona z ich wyglądu, wyglądają świetnie i mają interesujący kolor. Dodatkowo, zostałam miło zaskoczona przez przyjemną niespodziankę, która sprawiła mi wiele radości. Jest ona również bardzo praktyczna i ekologiczna.

Rzetelne opinie o Dekopolis.pl

Dekopolis.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://www.dekopolis.pl

Email
[email protected]

Telefon
535 321 111

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie