Kategorie: / AGD / Dom

Dekoracje.brw.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dekoracje.brw.com.pl
5 / 5 2021-12-06

Fajnie, że mogę pomóc innym osobom w wyborze odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wielkim plusem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-06

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-04-27

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

5 / 5 2021-01-15

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Dekoracje.brw.com.pl

Dekoracje.brw.com.pl

Siedziba
Mielec

WWW
http://dekoracje.brw.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
084 685 02 00

Komórka
-

Infolinia
084 685 02 00

Logowanie