Kategorie: / Budownictwo

Dekoral Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dekoral
5 / 5 2022-09-17

Cieszę się, że mogę być pomocny innym w wyborze właściwego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi i znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. To, co uważam za wielki plus tego miejsca, to brak moderacji opinii. Opinie są szybko publikowane na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-26

Dotychczas przeglądałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach jedynie na profilach firm w Google i na stronach Facebook. Teraz jednak zdecydowanie czytam je także tutaj. Często opinie te są bardzo emocjonalne i nie zawsze dobrze oddają rzeczywiste cechy produktu. Przynajmniej jednak możemy być pewni, że administratorzy portalu nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2021-07-30

Kiedy decyduję się na czytanie i pisanie opinii, to tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one w jakikolwiek sposób zmienione ani usunięte przez moderatora strony. Na tym konkretnym serwisie, moje opinie są publikowane prawie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małego przedsiębiorstwa, czy dużego biznesu. Wyraźnie widać, że nie boicie się żadnej krytyki i za to mam dla was szacunek.

5 / 5 2021-07-16

Nie tylko umieszczam tu recenzje na temat sprzedawców i ich produktów. Najprawdopodobniej częściej analizuję je. Dzięki tej stronie już przynajmniej kilka razy uniknąłem podpisania umowy z dostawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego znalazłem naprawdę solidną markę, z którą jestem wiernym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2019-09-26

Najlepsze farby na rynku

Rzetelne opinie o Dekoral

Dekoral

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.dekoral.pl/

Email
[email protected]

Telefon
801 11 33 11

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie