Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom / Usługi

DEKORDOM SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DEKORDOM SP. Z O.O.
5 / 5 2022-05-31

Zanim nacisnę ”zamawiam”, za każdym razem wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-10-10

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-07-03

Miło, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu jakościowego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-14

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje wypowiedzi zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

Rzetelne opinie o DEKORDOM SP. Z O.O.

DEKORDOM SP. Z O.O.

Siedziba
Bytom

WWW
https://www.dekordom.eu/

Email
[email protected]

Telefon
+48 665 445 664

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie