Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom / Usługi

DEKORDOM SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DEKORDOM SP. Z O.O.
5 / 5 2022-05-31

Przed kliknięciem "zamawiam", zawsze odwiedzam ten portal i sprawdzam opinie innych klientów dotyczące konkretnego sklepu internetowego i wybranego produktu. Od kilku lat tak działam i nigdy nie zostałem rozczarowany. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani cierpliwości na zamieszanie z wymianami, rezygnacjami, składaniem reklamacji i rozmowami z obsługą sklepu.

5 / 5 2021-10-10

Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do wyrażania opinii na temat towarów, usług lub firm, z którymi miał faktyczną współpracę. Rozumiem, że nie każdy będzie zawsze zadowolony, ale uważam, że jeśli zauważę, że sprzedawca lub dostawca ma głównie negatywne opinie, to nie będę z nim współpracować, ponieważ nie wszystkie z nich są niesłuszne.

5 / 5 2021-07-03

Jestem wdzięczny, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu wysokiej jakości produktów, zamówieniu potrzebnych usług i wyborze godnego zaufania partnera do inwestycji. Jednym z największych atutów tego serwisu jest dla mnie brak cenzurowania komentarzy. Opinie są publikowane na portalu bez żadnych opóźnień, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-14

Tylko wtedy analizuję i piszę opinie, gdy wiem, że moderator strony nie będzie ich zmieniał lub usuwał. W tym miejscu moje wypowiedzi są publikowane prawie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy znacznej instytucji. Wydaje się, że nie boisz się konfrontacji. Dlatego cenię was.

Rzetelne opinie o DEKORDOM SP. Z O.O.

DEKORDOM SP. Z O.O.

Siedziba
Bytom

WWW
https://www.dekordom.eu/

Email
[email protected]

Telefon
+48 665 445 664

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie