Kategorie: / Budownictwo

Dekorus Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dekorus
5 / 5 2022-06-06

Do tej pory sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach tylko na profilu firmy w Google i na Facebooku. Teraz jednak zaczynam również czytać je na tym portalu. Często zdarza się, że recenzje są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują treści.

5 / 5 2021-07-07

Zgadza się, sprzedawcy często obiecują wiele, podobnie jak rząd. Niestety, rzeczywistość nie zawsze jest taka jak w reklamach. Dlatego uważam, że portale internetowe, na których można znaleźć opinie klientów, są bardzo potrzebne. Dzięki nim uczciwe firmy mogą się wypromować i kontynuować pracę nad poprawą jakości, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą na reputacji. To właśnie powinno się dziać!

5 / 5 2021-06-19

Uważam, że każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na temat produktów, usług lub firm, z którymi rzeczywiście miało się kontakt. Pewnie, że różni ludzie mają różne zdania, ale jeśli zauważam, że większość komentarzy na temat danego produktu jest negatywna, to poszukuję dalej, bo coś na pewno jest nie tak.

5 / 5 2021-04-29

Jestem zadowolony, że mogę wspierać innych konsumentów w znalezieniu odpowiednich produktów, zamówieniu najlepszych usług oraz wyborze rzetelnego przedsiębiorcy. Dużym plusem tego portalu jest brak moderacji komentarzy, co oznacza, że opinie są szybko publikowane i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-15

Konkurencyjne ceny i ogromny wybór, jestem zdecydowanie za zakupami w tym salonie.

Rzetelne opinie o Dekorus

Dekorus

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.dekorus.waw.pl/pl/

Email
[email protected]

Telefon
(22) 819-15-70

Komórka
502 605 680

Infolinia
-

Logowanie