Kategorie: / Budownictwo

DEKOTERM Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DEKOTERM
5 / 5 2022-05-22

Publikowane są tutaj opinie zarówno o dobrze znanych markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2022-03-20

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one zmienione czy nawet wykasowane przez właściciela witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi są widoczne praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firemki, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-03-17

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-02-16

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie uważam, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeżeli widzę, że ktoś ma niemal same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o DEKOTERM

DEKOTERM

Siedziba
Kornowac

WWW
http://dekoterm.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie